вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"

Візит до Латвійської Морської Академії


Делегація Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного відвідала з 08 по 10 лютого 2016 року Латвійську Морську Академію (ЛМА), м. Рига, Латвія. Під час візиту було підписано «Угоду про співпрацю» між двома морськими вищими навчальними закладами. Угода укладена з метою розвитку й поглиблення співпраці при вирішенні завдань у галузі науково-технічного прогресу та підвищення ефективності навчання, навчально-методичної, науково-дослідної роботи обох ВНЗ. Одним із головних напрямків роботи на найближчий час стали підготовка та подача спільної заявки на участь в конкурсі за програмою обміну викладачами та студентами «Erasmus+», а також стажування викладачів КДАВТ в Латвійській Морській Академії.

Делегація КДАВТ складалася з першого проректора Анатолія Вікторовича Горбаня та проректора з міжнародних зв’язків та післядипломної освіти Андрія Миколайовича Носовського.

Ректор ЛМА пан Яніс Берзиньш особисто ознайомив представників нашої делегації з основними етапами 25-річної історії ЛМА, створеної на базі Ризької морської школи. Представникам КДАВТ були продемонстровані сучасні методи управління європейським морським вищим навчальним закладом, забезпечення інформаційного обміну, взаємодією ВНЗ для участі в програмах мобільності Європейського Союзу. На прикладі ЛМА делегати вивчали практичну реалізацію, в рамках навчального процесу, особливостей підготовки моряків за заочною формою навчання, принципи мобільності студентів, викладачів та адміністративного персоналу з використанням коштів ЄС, призначених для фінансування мобільності.
 

   

Носовський А.М. виступив перед керівництвом ЛМА з презентацію про КДАВТ, яка викликала значне зацікавлення.

Делегація прийняла участь у обговоренні сучасних підходів до теоретичної та практичної підготовки, дипломування та працевлаштування моряків у країнах Прибалтики. Нашу академію запросили до участі у “Erasmus+ Welcome Days” LMA (Riga), які відбудуться наприкінці квітня поточного року в Латвійській Морській Академії. Ці заходи дозволять розширити особисті та наукові контакти між українськими та латвійськими науковцями, ознайомитись з новими методиками та технічними засобами навчання, з потребами та пропозиціями на світовому морському ринку праці, обмінятись досвідом зі спеціалістами з інших навчальних закладів, які візьмуть участь у заходах програми.

Делегати КДАВТ ознайомилися з особливостями культури, традицій, способу життя, соціальним і політичним устроєм суспільства Латвії, як країни Європейського Союзу.