вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Вітальне слово ректора

Шановні абітурієнти – майбутні фахівці!

Який вищий навчальний заклад обрати, щоб студентські роки були насиченими зустрічами з цікавими людьми, опановуванням нових сучасних знань, сприяли саморозвитку? Чи легко буде по завершенню обраного вишу знайти перше робоче місце? Над цим питанням зараз активно розмірковують випускники шкіл України. А ВНЗ презентують свою роботу, аби абітурієнти могли зробити зважений вибір.

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного – єдиний вищий навчальний заклад України, який готує фахівців, а також виконує дослідження для установ і підприємств річкового транспорту та флоту змішаного плавання «ріка – море». У нас навчаються майбутні судноводії, судномеханіки, програмісти, економісти, юристи. За 103-річну історію розвитку підготовлено сотні тисяч висококваліфікованих фахівців, які працюють як в Україні, так і на суднах під прапорами майже усіх країн світу.

До складу КДАВТ входять п’ять факультетів, 19 кафедр і 11 відокремлених структурних підрозділів, серед яких – коледжі, професійно-технічні училища, навчально-консультаційні центри, Київський тренажерний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців водного транспорту, морехідна школа, навчальні судна. Така структура дозволяє реалізувати інтегровану ступеневу систему підготовки фахівців: дає змогу молоді в одному навчальному комплексі пройти висхідний шлях від отримання робітничої професії до здобуття вищої освіти.

Нині в Академії навчається молодь із різних регіонів України за денною та заочною формами навчання за вісьмома напрямами підготовки, сімома спеціальностями спеціалістів та шістьма – магістрів. У структурних підрозділах КДАВТ також відбувається підготовка молодших спеціалістів. До того ж маємо ліцензію Міністерства освіти і науки України на підготовку та підвищення кваліфікації іноземних громадян за акредитованими в Академії напрямами та спеціальностями. Відкриваються нові спеціальності, затребувані на ринку праці.

У нас не лише готують висококваліфікованих фахівців, а й прагнуть всебічного розкривати кожну особистість відповідно до її покликання та здібностей, стимулювати до навчання протягом життя. У ВНЗ створено всі умови для цього. Висококваліфіковані викладачі, модернізована навчальна база, широке використання новітніх інформаційних технологій дають змогу готувати не лише фахівців водного транспорту інженерного профілю, але й цілу низку спеціалістів з гуманітарних наук.

Матеріально-технічну базу КДАВТ, зокрема, становлять власні навчальні корпуси, лабораторії із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, комп'ютерні класи, бібліотека, актові зали, ігрові й тренажерні спортивні зали, студентські гуртожитки.

Плавальну практику студенти проходять на власних суднах Академії та суднах інших українських й іноземних судноплавних компаній. Крім того, навчальна практика відбувається в державних установах, підприємствах та комерційних структурах.

Підвищенню якості підготовки сприяє запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу, методично-інформаційних засобів тестування знань студентів на базі комплексу Opentest, системи управління якістю. Так, якість підготовки фахівців плавальних спеціальностей постійно контролюється центральними органами виконавчої влади у сфері безпеки на морському та річковому транспорті, а також міжнародними установами, зокрема за дорученням Європейської комісії (ЕС) Європейського агентства з питань морської безпеки (EMSA).

Академія здійснює співробітництво з вищими навчальними закладами як в Україні, так і за кордоном, є членом Міжнародної асоціації морських університетів, Міжнародної морської організації (IMO), Балтійської та міжнародної морської ради (BIMCO) та асоційованим членом Асоціації «Всеукраїнське об’єднання крюінгових компаній». Таким чином КДАВТ підтримує та зміцнює авторитет національної вищої морської освіти. Орієнтація на міжнародні стандарти сприяє не лише досягненню належної якості підготовки фахівців, а і їхньому успішному працевлаштуванню та службовій кар'єрі у судноплавних компаніях, підприємствах, установах та організаціях водного транспорту України й інших країн.

У ВНЗ діє багатогранна система організації наукової діяльності. Академія є учасником міжнародного проекту освітньої програми Євросоюзу Темпус, завдяки якому незабаром у навчальний процес буде впроваджено такі новітні технології, як 3D-друк і 3D-сканування. У КДАВТ функціонують дві спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій з технічних та економічних наук, розвивається наукова школа економічного спрямування, діють наукові гуртки студентів.

Працює військова кафедра на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Тож запрошую тебе, абітурієнте, до співпраці з Академією. Сподіваюся, саме ти поповниш нашу родину і разом ми розвиватимемося для досягнення спільної мети – розбудови України.

В.о. ректора Київської державної академії водного транспорту
імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
О.В. Зорька

 


КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

06.07.2017

Понад 400 випускників денної форми навчання Академії отримали дипломи судноводіїв та судномеханіків, фахівців економіки, права, інформаційних технологій. Урочиста церемонія випуску відбулася 29 червня 2017 року на внутрішньому плацу КДАВТ.

06.07.2017

З лютого по травень 2017 року студенти факультету Судноводіння (Островерхов В., Ткачук А., Колєсніков І.) Київської державної академії водного транспорту мали нагоду навчатися за програмою Erasmus+ в Литовській Морській Академії міста Клайпеди. Отриманий досвід наших ...

19.06.2017

На базі Національного музею «Чорнобиль» був проведений кінолекторій за тематикою «Два кольори часу», присвячений 31-м роковинам Чорнобильської трагедії 26 квітня 2017 року. В кінолекторії прийняли участь студенти 1-го курсу факультету «Судноводіння» та...

16.06.2017

До Міжнародного дня вшанування пам’яті Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2017 року з 10.00 до 15.00 у експозиційному залі Національного музею «Чорнобиль» на символічній плиті біологічного захисту чорнобильського реактора перед обличчями дітей – ровесників...

Всі новиниФотогалерея

Усі фото