вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Новини Профкому


1 2 3 4 5 6

Матеріальна допомога студентам КДАВТЩира подяка студентам КДАВТ


Щира подяка студентам Київської державної академії водного транспорту за участь у благодійній діяльності Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України, а саме в підтримці потребуючого населення Подільського району м. Києва.


СД Кампус «Соціальна політика. Жити чи виживати?»


Відкрито та динамічно: формуємо соцполітику разом 2-5 березня Львів приймає учасників весняного СД Кампус «Соціальна політика. Жити чи виживати?». До насиченої чотириденної програми долучаються 45 представників громадських організацій, профспілок та студентських рад українських вишів з усіх куточків країни, 10 українських та європейських спікерів.


День пам'яті героїв Небесної сотні


У День пам'яті героїв Небесної сотні студенти Академії прийшли до місць, де розгорталися трагічні події Революції гідності. Молодь поклала квіти до меморіалу на алеї Героїв Небесної сотні та хвилиною мовчання вшанувала тих, хто віддав свої життя заради свободи та кращого майбутнього для українців. Серед них – і учасники Революції гідності, й бійці АТО, які продовжили вже на сході України розпочату на Євромайдані справу захисту власного вибору.


Молодіжна рада ФПУ


Протягом 26-29 січня місто Лева гостинно приймало 42 активісти з різних галузевих профспілок України. Члени Молодіжної ради Федерації профспілок України проходили навчання на тему: «Модернізація роботи профспілок через впровадження успішних практик та залучення молоді». Профком студентів КДАВТ представила його голова Анна Кондратьєва.


Студенти академії подорожували Буковиною та Поділлям


Студенти Академії протягом 23-24 грудня подорожували Буковиною та Поділлям: побували у Чернівцях, Хотині та Кам’янці-Подільському. Організував мандрівку Профком студентів КДАВТ.


Cтуденти Академії відправилися до Прибузької школи-інтернату


У час новорічно-різдвяних свят, 21 грудня, студенти Академії відправилися до Прибузької школи-інтернату, що у с. Агрономічному Вінницької області. Там вкотре зустрілися з вихованцями закладу, аби передати їм подарунки від колективу КДАВТ до Дня святого Миколая.


До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 1 грудня, за участю профкому студентів було проведено освітню програму «4 Steps to 0 AIDS». Захід відбувся у HUB 4.0 за підтримки Safe Connection Фонда Олени Пінчук «АНТИСНІД». Участь взяли і студенти КДАВТ.


Презентація програми "Work & Trawel"


28 жовтня 2016 року профкомом спільно з Радою студентського самоврядування в Академії було організовано та представлено презентацію програми "Work & Trawel" в США, Німеччину, Болгарію,та Польщу.


Традиційна екскурсія до музею історії міста Києва


Традиційно на початку навчального року Профком студентів спільно з Радою студентського самоврядування організовують екскурсію до Музею історії міста Києва.1 2 3 4 5 6

КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

15.03.2017

Шановні колеги!               06 – 07 квітня 2017 року на базі юридичного факультету Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (м. Київ, вул. Кирилівська, 9) відбудеться VIІ-а...

12.03.2017

В Інституті водного транспорту КДАВТ відбувся перший випуск студентів-магістрів заочної форми навчання. Серед них – фахівці, які мають значний досвід роботи в морі, але не зупиняються на досягнутому. Таким є капітан Ільхам Алієв з Азербайджану. Він та дев'ятеро його...

14.02.2017

Рейтинг успішності студентів Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Денної форми навчання

06.02.2017

Шановні студенти та їх батьки! Звертаємо вашу увагу, що студентам, які були зараховані чи поновлені на навчання у 2016/2017 навчальному році (тобто ті, у кого номер Договору про надання освітніх послуг починається з 16-.....) збільшено розмір плати за навчання на офіційно...

Всі новиниФотогалерея

Усі фото