вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Новини


1 2

Cтуденти Академії відправилися до Прибузької школи-інтернату


У час новорічно-різдвяних свят, 21 грудня, студенти Академії відправилися до Прибузької школи-інтернату, що у с. Агрономічному Вінницької області. Там вкотре зустрілися з вихованцями закладу, аби передати їм подарунки від колективу КДАВТ до Дня святого Миколая.


Презентація програми "Work & Trawel"


28 жовтня 2016 року профкомом спільно з Радою студентського самоврядування в Академії було організовано та представлено презентацію програми "Work & Trawel" в США, Німеччину, Болгарію,та Польщу.


Традиційна екскурсія до музею історії міста Києва


Традиційно на початку навчального року Профком студентів спільно з Радою студентського самоврядування організовують екскурсію до Музею історії міста Києва.


Форумі молоді міста Києва


Рада студентського самоврядування спільно з Профспілкою студентів 18 жовтня прийняла участь у Форумі молоді міста Києва який проводився в конференс-залі готелю "Україна".


Україна та Європа – сильніші разом


Студенти Академії долучилися до акції «Ланцюг єднання «Україна та Європа – сильніші разом!», що відбулася 5 квітня 2016 року за ініціативи столичних вищих навчальних закладів. Захід було проведено напередодні референдуму щодо асоційованого членства України в Європейському Союзі у Нідерландах.


Змагання з настільного тенісу між мешканцями гуртожитку


16 березня 2016 року Рада студентського самоврядування спільно з кафедрою фізичного виховання та за підтримки Профкому студентів провели змагання з настільного тенісу між мешканцями гуртожитку № 1 Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича- Сагайдачного.


Всеукраїнській форум Взаємодії та Розвитку


«Всеукраїнській форум Взаємодії та Розвитку» в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»


Вибори Ради студентського самоврядування Академії


03 грудня 2015 року в залі засідань відбулись збори студентів - членів дільничих виборчих комісій по виборам Ради студентського самоврядування Академії, студентських Рад гуртожитків, представників до Вченої ради та Конференції трудового колективу Академії за участю ректора Академії професора В.В. Паніна, проректора з адміністративно-господарської та соціально - виховної роботи О.С. Кулінченка, деканів факультетів та співробітників відділу виховної роботи.


Збори студентського активу Академії.


30 листопада о 14.00
в залі засідань Вченої ради (кім. 208)
відбудуться збори студентського активу Академії.


Закрита вечірка в закладі «BARHOT»


30 вересня 2015 року Рада студентського самоврядування організувала закриту вечірку в закладі «BARHOT» присвячену Дню першокурсника, яку відвідали студенти І-ІV курсів.1 2

КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

06.07.2017

Понад 400 випускників денної форми навчання Академії отримали дипломи судноводіїв та судномеханіків, фахівців економіки, права, інформаційних технологій. Урочиста церемонія випуску відбулася 29 червня 2017 року на внутрішньому плацу КДАВТ.

06.07.2017

З лютого по травень 2017 року студенти факультету Судноводіння (Островерхов В., Ткачук А., Колєсніков І.) Київської державної академії водного транспорту мали нагоду навчатися за програмою Erasmus+ в Литовській Морській Академії міста Клайпеди. Отриманий досвід наших ...

19.06.2017

На базі Національного музею «Чорнобиль» був проведений кінолекторій за тематикою «Два кольори часу», присвячений 31-м роковинам Чорнобильської трагедії 26 квітня 2017 року. В кінолекторії прийняли участь студенти 1-го курсу факультету «Судноводіння» та...

16.06.2017

До Міжнародного дня вшанування пам’яті Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2017 року з 10.00 до 15.00 у експозиційному залі Національного музею «Чорнобиль» на символічній плиті біологічного захисту чорнобильського реактора перед обличчями дітей – ровесників...

Всі новиниФотогалерея

Усі фото