вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Новини університету


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

VIІ-а Міжнародна науково-практична конференція


Шановні колеги!

              06 – 07 квітня 2017 року на базі юридичного факультету Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (м. Київ, вул. Кирилівська, 9) відбудеться VIІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасного розвитку цивільного, міжнародного морського, господарського та транспортного права».


Випускник КДАВТ Ільхам Алієв : «Зайшовши на капітанський місток, стаєш психологом»


В Інституті водного транспорту КДАВТ відбувся перший випуск студентів-магістрів заочної форми навчання. Серед них – фахівці, які мають значний досвід роботи в морі, але не зупиняються на досягнутому. Таким є капітан Ільхам Алієв з Азербайджану. Він та дев'ятеро його однокурсників з факультету судноводіння 23 лютого 2017 року захистили свої магістерські роботи.


Рейтинг успішності студентів КДАВТ


Рейтинг успішності студентів Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
Денної форми навчання


Щодо нарахованої суми інфляції за 2016 рік


Шановні студенти та їх батьки!

Звертаємо вашу увагу, що студентам, які були зараховані чи поновлені на навчання у 2016/2017 навчальному році (тобто ті, у кого номер Договору про надання освітніх послуг починається з 16-.....) збільшено розмір плати за навчання на офіційно визначений рівень інфляції за 2016 рік, а саме на 12,4%.


ЗАЯВА профспілкових комітетів співробітників і студентів КДАВТ


4 січня 2017 р. в приміщенні Академії співробітниками правоохоронних органів м. Києва був проведений обшук і затримання першого проректора нашого навчального закладу Горбаня А.В. за безпідставною підозрою в отриманні хабара. Вважаємо цей захід, що відбувся без належних доказів та негайне його розповсюдження в засобах масової інформації спеціально спланованою та організованою провокацією проти не тільки провідного керівника Академії, а й колективу в цілому, що серйозно шкодить нашій діловій репутації.

Особливо прикрим є те, що переслідуванням за надуманими підставами піддається людина, яка протягом багатьох років чесно і сумлінно працювала на благо колективу, здобула беззаперечний авторитет і повагу співробітників і студентів, віддаючи всього себе нелегкій справі організації освітнього процесу. Анатолій Вікторович Горбань – вольовий та енергійний реформатор, ініціатор першого в Україні добровільного об’єднання двох вищих навчальних закладів – нашої Академії та Державного економіко-технологічного університету транспорту, і його активна інноваційна діяльність викликала мстиву реакцію непорядних супротивників, які інспірували, на наш погляд, замовні та упереджені дії правоохоронців та деяких ЗМІ.

Висловлюємо підтримку нашому керівнику і колезі, бажаємо йому мужності, витримки та сподіваємося на торжество справедливості.

Від імені та за дорученням профспілкових комітетів:

голова профкому співробітників Г.Й. Трутовський
голова профкому студентів А.В. Кондратьєва

05 січня 2017 року


ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА АКАДЕМІЇ


4 січня цього року колектив Академії приголомшила подія – а саме затримання правоохоронними органами першого проректора.

Цей шокуючий факт без сумніву негативно вплинув на морально-психологічний клімат в колективі.

Здивування колективу викликала миттєва, навіть передчасна реакція ЗМІ на дану подію. Повідомлення про затримання з’явились задовго до закінчення процедури затримання і оголошення її результатів.

Не звертаючи уваги на досить складний час в історії Академії, колектив продовжує працювати в звичайному режимі, рухаючись до завершення процедури утворення нового навчального закладу, відповідно до наказу МОН України.

Колектив висловлює надію на об’єктивне та неупереджене розслідування даного прикрого інциденту правоохоронними органами.

На даний момент, а саме 05.01.2017р., Анатолій Вікторович звільнений з під варти в залі суду.


Висновок Логісти


Висновок за результатами акредаційної комісії підготовки "Магістрів" за спеціальністью "Логістика"


Відкритий кубок м. Києва з таеквон-до у КДАВТ


10-11 грудня 2016 року Академія приймала учасників 3-го Відкритого кубку м. Києва з таеквон-до "Kyiv Open Fight Challenge 2016".

Понад 200 спортсменів із 11 областей України та команда з Білорусі змагалися на трьох килимах у двох видах програми: індивідуальний спаринг (масогі) та командний спаринг (масогі). Серед міст, які представили учасники турніру, – Київ, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця, Ужгород, Рівне, Кропивницький, Мінськ.


Реформування транспортної галузі обговорили експерти


29 листопада 2016 року у Державному економіко-технологічному університеті транспорту було проведено засідання "круглого столу" на тему: "Виконання угоди про асоціацію Україна-ЄС у галузі транспорту. Дорожні карти і стратегічні плани". У рамках заходу відбулася презентація Проекту ЄС "Підтримка впровадження транспортної стратегії України".


ДУІТ відзначив Міжнародний день студентів


17 листопада 2016 року у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбулися святкові збори з нагоди Міжнародного дня студентів. Разом зібралися колективи двох столичних вишів: Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (КДАВТ) та Державного економіко-технологічного університету транспорту (ДЕТУТ), які цьогоріч об'єдналися у єдиний виш – Державний університет інфраструктури та технологій.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

15.03.2017

Шановні колеги!               06 – 07 квітня 2017 року на базі юридичного факультету Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (м. Київ, вул. Кирилівська, 9) відбудеться VIІ-а...

12.03.2017

В Інституті водного транспорту КДАВТ відбувся перший випуск студентів-магістрів заочної форми навчання. Серед них – фахівці, які мають значний досвід роботи в морі, але не зупиняються на досягнутому. Таким є капітан Ільхам Алієв з Азербайджану. Він та дев'ятеро його...

14.02.2017

Рейтинг успішності студентів Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Денної форми навчання

06.02.2017

Шановні студенти та їх батьки! Звертаємо вашу увагу, що студентам, які були зараховані чи поновлені на навчання у 2016/2017 навчальному році (тобто ті, у кого номер Договору про надання освітніх послуг починається з 16-.....) збільшено розмір плати за навчання на офіційно...

Всі новиниФотогалерея

Усі фото