вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"

Навчання за програмою Erasmus+


З лютого по травень 2017 року студенти факультету Судноводіння (Островерхов В., Ткачук А., Колєсніков І.) Київської державної академії водного транспорту мали нагоду навчатися за програмою Erasmus+ в Литовській Морській Академії міста Клайпеди. Отриманий досвід наших студентів в котре підтвердив той факт, що Академія активно долучається до європейських освітніх програм, спрямованих на підвищення мобільності студентів, викладачів та науковців.

Навчаючись за програмою Erasmus + студенти пройшли курс навчання, який складався з 7 предметів та в деякій мірі відповідав курсу в нашій Академії зокрема. Варто зазначити, що навчання проводилось на англійській мові, що дало змогу майбутнім морякам підвищити професійний рівень знань іноземної мови. З особливих вражень студентів варто відмітити, отримані практичні та теоретичні знання в морські навігації, а саме планування курсу, введення судна, визначення його позиції в морі, використання навігаційних карт, освоєння тренажерів та стимуляторів. Також слід зауважити, що програма Erasmus + повністю покрила всі витрати студентів (проїзд, проживання, харчування), що дало можливість зосередитися на власному розвитку, якісному навчанні та самореалізації.

Навіть після закінчення програми навчання, наші студенти підтримують дружні відносини з викладачами, які завжди готові допомогти та проконсультувати щодо фахових питань. Отриманий досвід студентів стане ще одним кроком на шляху їхнього професійного зростання в майбутній професії.