вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"

КДАВТ стає університетом


Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 лютого 2016 року Київську державну академію водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (КДАВТ) об’єднано з Державним економіко-технологічним університетом транспорту (ДЕТУТ). На базі двох вишів утворено Державний університет інфраструктури та технологій (ДУІТ)

Реалізація такого рішення має забезпечити «оптимізацію мережі вищих навчальних закладів з урахуванням потреб ринку праці, усунення дублювання спеціальностей та спеціалізацій з підготовки фахівців», – йдеться у розпорядженні Кабміну. Також наголошується, що після реорганізації студенти КДАВТ і ДЕТУТ продовжать навчання у новоствореному Державному університеті інфраструктури та технологій, процес формування якого наразі триває.

У ДУІТ, зокрема, й надалі розвиватиметься багаторічна традиція підготовки фахівців річкового транспорту та флоту змішаного плавання «ріка – море». Цей напрямок забезпечуватиме Інститут водного транспорту, який діятиме разом із Інститутом управління, технологій і права, створеними на основі факультетів КДАВТ.

Об’єднання дозволить більш ефективно вирішувати широкий спектр завдань, що стоять перед сучасним ВНЗ, відповідати європейським стандартам та вимогам оновленого українського законодавства у галузі освіти: ЗУ «Про вищу освіту» та ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність». Крім того, планується забезпечити зростання наукового потенціалу, підвищення ефективності використання матеріально-технічної бази, оптимізацію структури, а також навчального процесу.