вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Кафедра фіз. виховання
{$article_img}

Викладачі

16.06.2017

 

Подлесний Олександр Іванович

- завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання, доцент, «Заслужений працівник освіти України»

Дисципліни, що викладає: фізичне виховання.

Має 52 наукові роботи, з них найбільш вагомі:

1. Подлесний О.І. Обгрунтування необхідності широкого упровадження фізичної культури в сфері виробництва в сучасних соціально-економічних умовах розвитку України – К.:КДАВТ, 2012.,С.251-252.

2.Подлесний О.І. Спеціальна фізична підготовка студентів - судноводіїв –науково - методичний журнал – Одеса,2011.,С.47-51.

3.Подлесний О.І Значення спортивних традицій КДАВТ у процесі формування висококваліфікованих фахівців в галузі водного транспорту.,К.,КДАВТ.,2013.,С.11-13.

4. Моделирование соревновательной деятельности единоборцев, как средство коррекции уровня страхов у студентов с экстремальным характером будущих профессий ( на примере судоводителей и судомехаников КГАВТ )

Харьков 2015,с 102-109.

 

Трутовський Генріх Йосипович

– доцент кафедри фізичного виховання.

Дисципліни, що викладаєфізичне виховання

Має 43 наукові роботи та методичні розробки з них найбільш вагомі:

1. Кредитно-модульна система навчально-тренувального процесу у ВНЗ України.,К.,КДАВТ, 2012.,С.33-36.

2 .К питанню о проблемах фізичного здоров`я студентів.,К.,НАУ.,2012-С.153-154.

3. Професійно-прикладна фізична підготовка студентів ВНЗ.,К.,КДАВТ.,2012.,С.44.

4. Лікування фізичними вправами К.,КДАВТ ,2014 с. 69.

 

 

Глєбов Віталій Мстиславович

– доцент кафедри фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту СРСР.

Дисципліни, що викладає: фізичне виховання

Має 43 наукові роботи, з них найбільш вагомі:

1. Глєбов В.М. Застосування ігрового метода при проведенні водної частини занять по фізичному вихованню студентів. - К.,КДАВТ.,2011.-С.251-252.

2. Глєбов В.М. Ігровий метод в навчальному та педагогічному процесі фізичного виховання студентів. – К.,НАУ.,2012.-С.63-64.

3. Глєбов В.М. Спортивне фехтування: правила, традиції, перспектива.,К.,НАУ.,2013.,С.60-64.

 

 

Подлесная Наталія Миколаївна

- старший викладач кафедри фізичного виховання, майстер сорту СРСР.

Дисципліни , що викладає: фізичне виховання

Наукові статті:

1. Подлесная Н.М. Стан теоретичної підготовленості студентів факультету економіки транспорту КДАВТ з питань фізичної культури і спорту, як основа успішного формування навичок здорового способу їх життя.- К.,КДАВТ.,2012

2. Подлесная Н.М. Самоконтроль в процесі занять фізичною культурою.,К.,КДАВТ,.2012.,С-56

3. Подлесная Н.М. Фізичне виховання студентів спеціальних медичних груп при захворюванні на ожиріння.,К.,КДАВТ.,2013.,С-26.

Подробнее{$article_img}

Діяльність кафедри

16.06.2017

Контрольні нормативи з фізичного виховання для студентів КДАВТ

Рейтинг – 2016 успішності проходження курсу професійно – прикладної психофізичної і фізичної підготовки студентів факультетів судноводіння та ЕСЕУ до діяльності в особливих умовах майбутньої роботи(спеціальності)

 


Справка про діяльність кафедри фізичного виховання КДАВТ

Кафедра фізичного виховання була створена в 1999 році. На кафедрі працюють 4 висококваліфікованих викладачі з них: 3 доценти (1 кандидат наук з фізичної культури та спорту, 1 кандидати педагогічних наук), 1старший викладач. Співробітники кафедри ведуть активну суспільну роботу, навчальну, методичну, наукову, спортивну, виховну та ін…

Викладачами кафедри проводиться учбова, методична, наукова, спортивна та виховна робота.

Навчальна робота

Заняття з фізичного виховання для студентів проводяться – теоретичні методичні та практичні

Студентам основного учбового відділення пропонується засвоїти програми оздоровчого характеру і професійно-прикладної фізичної підготовки. Для бажаючих займатися спортом працюють секції плавання, волейболу, баскетболу, футболу, гирьового спорту, перетягування канату, дартсу, настільного тенісу та армрестлінгу.

 

Академічні заняття та тренування проводяться на спортивній базі КДАВТ ( пр-т Г. Сталінграда 2), спортивних майданчиках в Гідропарку та СОК «Спартак». Викладачами кафедри щорічно проводяться спортивні змагання та свята: «День першокурсника», «День плавця», Спартакіада КДАВТ з 7 видів спорту та міжнародний баскетбольний турнір пам’яті Н.Баглея.

Методична робота

Викладачами кафедри підготовлено та опубліковано більш ніж 40 методичних розробок і рекомендацій з питань навчального процесу. Найбільш докладно розглянуті питання контролю та самоконтролю фізичної підготовленості студентів і основ методики навчання та вдосконалення техніки прикладного плавання.

Наукова робота

З 1998 року активно ведеться науково-дослідна робота з питання – оптимізація процесу професійно-прикладної фізичної підготовки фахівців водного транспорту. За результатами цих та інших актуальних досліджень підготовлено більш ніж 60 публікацій. На даний час ведеться робота по темі: «Обґрунтування та розробка методики професійно-прикладної фізичної підготовки студентів цивільних ВНЗ з екстремальним характером майбутніх професій».

Наукові праці вчених кафедри опубліковані в провідних журналах: «Теорія та практика фізичної культури», «Актуальні проблеми професійно-прикладної фізичної підготовки», «Педагогіка, психологія і медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту» та ін.

Співробітники кафедри і студенти академії приймають активну участь в щорічних наукових та науково-практичних конференціях КДАВТ.

Спортивна робота

Головна увага при роботі зі студентами приділяється спортивній і спортивно-масовій роботі, яка має в нашому ВУЗі хороші традиції. Так, в 1976 році Центральна рада ДСТ «Водник» (м. Москва) нагородила колектив училища Перехідним прапором за перше місце в Спартакіаді середніх спеціальних учбових закладів СРСР. За період з 1972 по 1991 роки, збірні команди училища по парусному спорту, народному та академічному веслуванню, морському багатоборству, плаванню, боротьбі, боксу, волейболу, постійно посідали призові місця в республіканських та всесоюзних змаганнях. В період становлення незалежної України співробітники і студенти продовжують активно приймати участь в спортивних заходах різного масштабу, займають призові місця в Універсіадах м. Києва та Подільського району. Особливо слід відзначити досягнення в змаганнях по армрестлінгу, гирьовому спорту, плаванню, баскетболу та волейболу.

Виховна робота

Під час занять та виступів на змаганнях викладачі кафедри проводять бесіди зі студентами, в яких широко пропагується ідея здорового, активного способу життя, формуються спортивні традиції Академії.

Подробнее{$article_img}

Змагання

16.06.2017
Подробнее{$article_img}

Завдання для самостійного опрацювання

16.06.2017

Завдання для самостійного оволодіння теоретичними знаннями та практичними навичками з дисципліни « Фізичне виховання» для студентів І – ІІ курсу Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного

Завантажити

Подробнее

КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

06.07.2017

Понад 400 випускників денної форми навчання Академії отримали дипломи судноводіїв та судномеханіків, фахівців економіки, права, інформаційних технологій. Урочиста церемонія випуску відбулася 29 червня 2017 року на внутрішньому плацу КДАВТ.

06.07.2017

З лютого по травень 2017 року студенти факультету Судноводіння (Островерхов В., Ткачук А., Колєсніков І.) Київської державної академії водного транспорту мали нагоду навчатися за програмою Erasmus+ в Литовській Морській Академії міста Клайпеди. Отриманий досвід наших ...

19.06.2017

На базі Національного музею «Чорнобиль» був проведений кінолекторій за тематикою «Два кольори часу», присвячений 31-м роковинам Чорнобильської трагедії 26 квітня 2017 року. В кінолекторії прийняли участь студенти 1-го курсу факультету «Судноводіння» та...

16.06.2017

До Міжнародного дня вшанування пам’яті Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2017 року з 10.00 до 15.00 у експозиційному залі Національного музею «Чорнобиль» на символічній плиті біологічного захисту чорнобильського реактора перед обличчями дітей – ровесників...

Всі новиниФотогалерея

Усі фото