вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Юридичний факультет

 

Сайт Юридичного факультету
www.jurist.net.ua

(044) 482-51-34
(096) 344-22-32


ЯКІСНА ОСВІТА ЗА ДОСТУПНУ ЦІНУ

Юридичний факультет є структурним підрозділом Київської державної академії водного транспорту (КДАВТ) імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
Факультет з 1998 року здійснює підготовку фахівців-юристів за спеціальністю «Правознавство» із спеціалізаціями за вибором студента «Цивільне право» та «Транспортне право» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» .
 Усі програми факультету, за якими готують студентів, відповідають сучасним українським державним і західним стандартам вищої освіти, розробленим у рамках Болонського процесу. Навчання зорієнтовано на поглиблене опанування академічних знань та розвиток умінь творчо застосовувати їх на практиці. Своїм головним завданням юридичний факультет вважає підготовку правників нового покоління, спроможних на високому професійному рівні реалізовувати набуті знання в усіх сферах багатогранної юридичної науки і практики, особливо в галузі транспорту, та здатних ефективно впливати на розбудову правової держави, становлення громадянського суспільства та розвиток ринкової економіки в Україні.

Навчальний процес

Навчальний процес на шести правничих кафедрах забезпечується висококваліфікованим науково-викладацьким складом до числа якого входять наступні фахівці: заслужені юристи України, академіки, члени кореспонденти академії наук, доктори і кандидати наук, професори та доценти, практичні працівники прокуратури, суду, органів юстиції та інших органів виконавчої влади.

Навчальний процес здійснюється на високому науково-методичному рівні з використанням сучасних технічних засобів, інтернет-технологій і мультимедійних систем. У КДАВТ діє відповідна електронна науково-освітня база та впроваджено в експлуатацію сучасні комп'ютерні класи. Потреби науково-викладацького складу, студентів денної та заочної форми навчання, слухачів забезпечені навчально-методичною, науковою літературою, фаховими періодичними виданнями, кількість яких понад 20000 примірників. 

Наукове життя

На факультеті діють наукові гуртки з проблем транспортного, кримінального, цивільного права, теорії держави і права.
Факультет щорічно проводить науково-методичні міжвузівські конференції та міжнародні науково-практичні конференції.

Викладачами факультету підготовлено і видано понад 100 навчальних посібників та близько 300 наукових праць опубліковано у фахових виданнях.

Практика


Відкрите практичне заняття студентів другого курсу Юридичного факультету з конституційного права України на базі Конституційного Суду України

Студенти юридичного факультету КДАВТ проходять практику у Міністерстві юстиції України, Міністерстві інфраструктури України, АСК «Укррічфлот», ВАТ «Київський річковий порт», державних підприємствах України, в органах прокуратури та судових органах.
З метою залучення студентів до практичної роботи у КДАВТ успішно працює Юридична консультація «Юридична клініка», на базі якої закріплюються теоретичні знання, отримані студентами у процесі навчання, формуються навички практичної наукової діяльності студентів. Завданням «Юридичної клініки» є поєднання теоретичного навчання з практикою, формування у студента-юриста професійних навичок, активної суспільної позиції і правосвідомості.

Студентське самоврядування

На факультеті створені та діють органи студентського самоврядування, які сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. Вищим органом студентського самоврядування на юридичному факультеті є загальні збори студентів.
Основними завданнями органів студентського самоврядування є: забезпечення і захист прав та інтересів студентів; сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів; сприяння створенню відповідних умов для проживання і відпочинку студентів; організація співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями; сприяння працевлаштуванню випускників. Студентський декан є членом Вченої ради Академії та членом Вченої ради факультету.

Студентське життя


Екскурсія студентів факультету до Верховної Ради України

На факультеті органічно поєднано умови для навчання, заняття спортом, підвищення рівня культурного, наукового та інтелектуального розвитку і відпочинку.

Наші переваги

На факультеті працює військова кафедра на базі Національного університету оборони України.
Всіх іногородніх студентів забезпечують гуртожитком, що знаходиться недалеко від Академії.

Якісна освіта за доступну ціну:

  • денна форма навчання – 11 471 грн. за рік
  • заочна форма навчання – 7 163 грн. за рік.

 Адреса: 04017, м. Київ, вул. Фрунзе, 9.
Деканат юридичного факультету каб. 223,
(044) 482-51-34
(096) 344-22-32

 


1 2

1 2

КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

06.07.2017

Понад 400 випускників денної форми навчання Академії отримали дипломи судноводіїв та судномеханіків, фахівців економіки, права, інформаційних технологій. Урочиста церемонія випуску відбулася 29 червня 2017 року на внутрішньому плацу КДАВТ.

06.07.2017

З лютого по травень 2017 року студенти факультету Судноводіння (Островерхов В., Ткачук А., Колєсніков І.) Київської державної академії водного транспорту мали нагоду навчатися за програмою Erasmus+ в Литовській Морській Академії міста Клайпеди. Отриманий досвід наших ...

19.06.2017

На базі Національного музею «Чорнобиль» був проведений кінолекторій за тематикою «Два кольори часу», присвячений 31-м роковинам Чорнобильської трагедії 26 квітня 2017 року. В кінолекторії прийняли участь студенти 1-го курсу факультету «Судноводіння» та...

16.06.2017

До Міжнародного дня вшанування пам’яті Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2017 року з 10.00 до 15.00 у експозиційному залі Національного музею «Чорнобиль» на символічній плиті біологічного захисту чорнобильського реактора перед обличчями дітей – ровесників...

Всі новиниФотогалерея

Усі фото