вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"

Гуртожиток


Гуртожитки

Всі іногородні студенти денної форми навчання Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного забезпечуються гуртожитком.

Абітурієнти, на час проведення вступних випробувань, забезпечуються гуртожитком.

Гуртожитки розташовані за адресами: м. Київ вул.Оленівська,25, вул.Солом’янська,20 та вул.Солом’янська,20б.

Гуртожиток « Екіпаж» ( вул.Оленівська,25) - це 5-ти поверховий будинок, який розрахований на проживання 330 студентів. На кожному поверсі для студентів розташовані кухні, які обладнані електроплитами та санвузли із сучасним ремонтом. До послуг мешканців в гуртожитку функціонують кімната для самопідготовки, бібліотека з читальним залом, санітарно-гігієнічні приміщення.

Гуртожиток по вул.Солом’янська,20 - це 5-ти поверховий будинок, розрахований на проживання 300 студентів. На першому поверсі розташовані - кабінет завідувача гуртожитку, спортивна зала.

У кожній кімнаті є санвузол та душова кабіна. На кожному поверсі для студентів розташовані загальні кухні, які обладнані електроплитами.

Гуртожиток по вул. Солом’янська, 20б розрахований на проживання 300 студентів. Поселенню в гуртожиток підлягають студенти структурних підрозділів Академії – Київського транспортно-технологічного коледжу та Коледжу морського та річкового флоту.

До послуг мешканців в гуртожитку функціонують кімната для самопідготовки, вітальня, господарські та санітарно-гігієнічні приміщення.

Виховний процес в гуртожитку організовує вихователь, посада якого із-за проживання значної кількості неповнолітніх студентів передбачена штатним розписом.

Всі гуртожитки забезпечуються централізованим опаленням та водопостачанням.

В гуртожитках колективом відповідальних співробітників створено всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів.

Завідувачі гуртожитків забезпечують утримання приміщень гуртожитків в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил, утримують в належному стані закріплену територію та зелені насадження, своєчасно вживають заходів щодо реалізації пропозицій студентів, які проживають у гуртожитках, інформують їх про прийняті рішення.

Головним завданням виховного процесу в гуртожитках являється дотримання мешканцями вимог: правил проживання, санітарно-гігієнічних та житлово-побутових умов, а також організація дозвілля студентів.

Гуртожитки Академії призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У кожному гуртожитку обирається рада студентського самоврядування до складу якої входять представники кожного поверху, і яка є ланкою між адміністрацією гуртожитків та студентством. Головним завданням ради студентського самоврядування є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає в гуртожитках, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами і адміністрацією гуртожитків та Академії..

Загальною метою спільної роботи адміністрації та студентського активу являється створення таких умов проживання – при яких студенти вважали б гуртожиток власною домівкою.

Телефон для довідок:

482-51-24 Біба Ліана Валеріївна - директор Студмістечка