вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"


Діяльність кафедри

Контрольні нормативи з фізичного виховання для студентів КДАВТ

Рейтинг – 2016 успішності проходження курсу професійно – прикладної психофізичної і фізичної підготовки студентів факультетів судноводіння та ЕСЕУ до діяльності в особливих умовах майбутньої роботи(спеціальності)

 


Справка про діяльність кафедри фізичного виховання КДАВТ

Кафедра фізичного виховання була створена в 1999 році. На кафедрі працюють 4 висококваліфікованих викладачі з них: 3 доценти (1 кандидат наук з фізичної культури та спорту, 1 кандидати педагогічних наук), 1старший викладач. Співробітники кафедри ведуть активну суспільну роботу, навчальну, методичну, наукову, спортивну, виховну та ін…

Викладачами кафедри проводиться учбова, методична, наукова, спортивна та виховна робота.

Навчальна робота

Заняття з фізичного виховання для студентів проводяться – теоретичні методичні та практичні

Студентам основного учбового відділення пропонується засвоїти програми оздоровчого характеру і професійно-прикладної фізичної підготовки. Для бажаючих займатися спортом працюють секції плавання, волейболу, баскетболу, футболу, гирьового спорту, перетягування канату, дартсу, настільного тенісу та армрестлінгу.

 

Академічні заняття та тренування проводяться на спортивній базі КДАВТ ( пр-т Г. Сталінграда 2), спортивних майданчиках в Гідропарку та СОК «Спартак». Викладачами кафедри щорічно проводяться спортивні змагання та свята: «День першокурсника», «День плавця», Спартакіада КДАВТ з 7 видів спорту та міжнародний баскетбольний турнір пам’яті Н.Баглея.

Методична робота

Викладачами кафедри підготовлено та опубліковано більш ніж 40 методичних розробок і рекомендацій з питань навчального процесу. Найбільш докладно розглянуті питання контролю та самоконтролю фізичної підготовленості студентів і основ методики навчання та вдосконалення техніки прикладного плавання.

Наукова робота

З 1998 року активно ведеться науково-дослідна робота з питання – оптимізація процесу професійно-прикладної фізичної підготовки фахівців водного транспорту. За результатами цих та інших актуальних досліджень підготовлено більш ніж 60 публікацій. На даний час ведеться робота по темі: «Обґрунтування та розробка методики професійно-прикладної фізичної підготовки студентів цивільних ВНЗ з екстремальним характером майбутніх професій».

Наукові праці вчених кафедри опубліковані в провідних журналах: «Теорія та практика фізичної культури», «Актуальні проблеми професійно-прикладної фізичної підготовки», «Педагогіка, психологія і медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту» та ін.

Співробітники кафедри і студенти академії приймають активну участь в щорічних наукових та науково-практичних конференціях КДАВТ.

Спортивна робота

Головна увага при роботі зі студентами приділяється спортивній і спортивно-масовій роботі, яка має в нашому ВУЗі хороші традиції. Так, в 1976 році Центральна рада ДСТ «Водник» (м. Москва) нагородила колектив училища Перехідним прапором за перше місце в Спартакіаді середніх спеціальних учбових закладів СРСР. За період з 1972 по 1991 роки, збірні команди училища по парусному спорту, народному та академічному веслуванню, морському багатоборству, плаванню, боротьбі, боксу, волейболу, постійно посідали призові місця в республіканських та всесоюзних змаганнях. В період становлення незалежної України співробітники і студенти продовжують активно приймати участь в спортивних заходах різного масштабу, займають призові місця в Універсіадах м. Києва та Подільського району. Особливо слід відзначити досягнення в змаганнях по армрестлінгу, гирьовому спорту, плаванню, баскетболу та волейболу.

Виховна робота

Під час занять та виступів на змаганнях викладачі кафедри проводять бесіди зі студентами, в яких широко пропагується ідея здорового, активного способу життя, формуються спортивні традиції Академії.


КДАВТ у соціальних мережах:

Iнші відео

Новини

29.05.2017

На столичному Рибальському півострові 23 травня 2017 року відбулося свято відкриття першої плавальної практики для студентів факультету судноводіння Інституту водного транспорту КДАВТ.

19.05.2017

КДАВТ прийняла участь у V Міжнародному морському форумі з питань працевлаштування, підготовки та освіти моряків за підтримки директора інституту водного транспорту Тимощук О. М. та декана факультету судноводіння Єлєазарова О. П. Делегатами Форуму виступили ст. викл. СВ та...

19.05.2017

Кафедра фіз.виховання 17.05.2017 року Першість КДАВТ з перетягування канату

19.05.2017

Кафедра фіз.виховання 19.04.2017 року Баскетбол "3х3"

Всі новиниФотогалерея

Усі фото