вул.Фрунзе, 9, м.Київ, Україна, 04071
Подільський р-н, ст.м. Контрактова площа
(044) 463-74-70, academy@maritime.kiev.ua
Телефон приймальної комісії:
(044) 360-62-55; (044) 482-51-38.
Форум відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників КДАВТ

Київський народний театр-студія "Райдо"

Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників


 


 
У Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петрa Конашевича-Сагайдачного функціонує відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (скорочено - ВСПСіВ).
 
Відділ знаходиться у головному корпусі КДАВТ, за адресою:
04071 м. Київ, вул. Фрунзе, 9, кімната  115.
 
Начальник відділу -  Татарінова Ольга Володимирівна.
(Години прийому студентів та громадян - вторник-четверг с 10-00 до 14-00)
Керівник практики - Карпенко Юлія Юріївна.
Фахівці з роботи зі студентами з питань практики та працевлаштування  
Рознатовська Євгенія Юріївна та Карпенко Юлію Юріївну. 
 
Ви можете також зателефонувати нам за номером 482-54-20 або написати електронного листа на адресу robota_kdavt@ukr.net
Ми раді допомогти нашим студентам та випускникам у професійному зростанні та пошуку свого першого робочого місця за фахом, отримати роботу під час навчання, підготувати резюме та налагодити зв'язок зі службою зайнятості за місцем проживання. Навчити як найкраще подати себе, як грамотного, кваліфікованого та висококласного працівника. І, звичайно, допомогти роботодавцю знайти саме того фахівця, у якому виникла необхідність на підприємстві з числа наших студентів та випускників.
На нашому форумі - kdavt.ukrainianforum.net - ви можете знайти нормативно-правову базу щодо працевлаштування, стажування і практики студентів і випускників та отримати відповіді на ваші запитання, ознайомитись зі статтями на тему працевлаштування, державного регулювання зайнятості та трудових відносин. Також на форумі існує база доступних вакансій для студентів та випускників КДАВТ та розділ резюме, в якому розміщуються резюме наших студентів та випускників за їх бажанням.
Для роботодавців існує окремий розділ на форумі, до якого вони можуть звертатися із заявками на вакансії, пропозиціями до співпраці або з певними питаннями.
На форумі Ви також знайдете розділ, присвячений практиці студентів Академії. Тут можна отримати переліки необхідних документів для оформлення на практику, форми гарантійних листів, посібники, зразки заповнення заяв тощо. В окремій темі можна подавати пропозиції щодо проведення практики студентів КДАВТ.
Співробітники ВСПСіВ КДАВТ регулярно проводять набір груп для навчально-практичних занять на такі теми як «Резюме – перший крок до успішної кар`єри», «Самопрезентація», «Тайм-менеджмент – ефективне управління часом», «Співбесіда, або інтерв`ю з роботодавцем» та ін. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті Академії, на форумі ВСПСіВ та на дошках оголошень.